• Wesołych Świąt...oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

    Przedszkole Niepubliczne "Żyrafa" pragnie życzyć wszystkim naszym przyjaciołom oraz rodzicom i rodzinom naszych przedszkolaków zdrowych, spokojnych i radosnych świat Bożego Narodzenia, spełnienia najskrytszych marzeń i cudownej rodzinnej atmosfery podczas wigilijnej kolacji oraz szczęśliwego Nowego 2016 Roku.

  • Świąteczne pierniczki

    Na przedświątecznych zajęciach kulinarnych przedszkolaki dekorowały świąteczne pierniczki. Każdy otrzymał kilka pierniczków w różnych świątecznych kształtach, po czym dekorował je według własnego pomysłu polewami, posypkami, perełkami czy nawet lukrowymi pisakami. Była to świetna zabawa. Na koniec panie zapakowały pierniczki w celofan, a przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom w prezencie :)

  • Święty Mikołaj u Żyrafek

    Dziś nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Co prawda śniegu nie ma, ale poradził sobie bez przeszkód i dotarł do Żyrafek. Dziaciaczki przywitały go piękną piosenką i wierszykiem, po czym Mikołaj wołał do siebie każdego przedszkolaka, porozmawiał z każdym i wręczył ogromny prezent. Dzieciaczki były zachwycone. Oczywiście nie obyło się bez zdjęć z Mikołajem i wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Na koniec dzieci pożegnały Mikołaja piosenką, złożyły życzenia wesołych świąt oraz zaśpiewały "We wish you a Merry Christmas". Mikołaj zachwycony przedszkolakami obiecał, że w przyszłym roku również odwiedzi nasze przedszkole.